Rodinný dům v Chlumci n.C., okr. HK

Rodinný dům v klidné části města, nedaleko nádraží. Jedná se o patrový, částečně podsklepený, nezateplený objekt, v lokalitě rodinných domů v severozápadní části města. Je přístupný po asfaltové místní komunikaci Švermova.
Rodinný dům obsahuje jednu bytovou jednotku s příslušenstvím a samostatnou garáží. I. NP obsahuje zděnou verandu, chodbu s přístupem na schodiště do patra, malého sklípku, spíže, do koupelny s WC. Dále je přístup do obytné kuchyně a dvou pokojů orientovaných do ulice. V patře se nachází chodba se schodištěm, dvě obytné místnosti a dvě neužívané půdy. Podkroví není stavebně dokončeno, v části chybí povrchy podlah i stropy. Vytápění rod. domu je v přízemí částečně plynem - WAV a částečně kamny na pevná paliva. Podkroví je možno vytápět kamny na pevná paliva. TUV- koupelnová kamna v koupelně na pevná paliva.
Objekt byl postaven a dán do užívání roku 1927. Přístavba vstupní verandy a nástavba patra byla provedena v roce 1969. Podkroví nebylo nikdy zcela dokončeno. Součástí rodinného domu jsou za domem umístěné dřevníky, domácí dílna, kůlna. V roce 1978 byla na dvoře postavena zděná garáž pro os. auto, krytina vlnitý eternit.
Objekt napojen na el. síť 220/380V, plyn, voda z veřejného řadu, veřejná kanalizace, spoluvlastnictví studny. Stav objektu - nutné opravy, případně rekonstrukce. Celk. pl. pozemků 401 m2.

1 570 000 Kč
Č.zakázky: 904-044333
Lokalita: Chlumec nad Cidlinou
Město: Chlumec nad Cidlinou
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 401 m2
Užitná plocha: 140 m2
Zastavěná plocha: 109 m2
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 401 m2
Energetická náročnost:G